Ochladilo se, sněhová děla jedou naplno!

Publikováno: 13.12. 2009
Počet zobrazení: 2618
Vlekaři již naplno zasněžují, místy dokonce padá přírodní sníh. Většina areálů plánuje otevření pro veřejnost v průběhu ..

Vlekaři již naplno zasněžují, místy dokonce padá přírodní sníh. Většina areálů plánuje otevření pro veřejnost v průběhu následujícího týdne. Vzhledem k tomu, že se ochladilo, mohli pracovníci skiareálů konečně spustit sněhová děla naplno. Místy dokonce nasněžil přírodní sníh, nikde to však nebylo více než pár centimetrů. V Jeseníkách již byl spuštěn skiareál Branná, který se rozkládá nedaleko Šumperku. Daší střediska v této oblasti májí být v provozu od příštího týdne. V Beskydech plánují vlekaři spuštění vleků během několika dnů. I v Krkonočích a Orlických horách již naplno zasněžují sněhová děla. I zde se chystají majitelé areálů sjezdovky otevřít nejpozději do týdne. Zatím se dá v Krkonoších lyžovat pouze na jedné sjezdovce. Tou je sjezdovka Anděl na Černé hoře. V provozu je již od 5. prosince. Oproti minulým rokům začala zima poměrně pozdě, přesto vlekaři doufají, že sezóna bude úspěšná a časový skluz doženou v následujících týdnech.

 

Share on Facebook

INZERCE

Hledáte hračku, která zabaví Vaše dítě na dlouhé hodiny? Kinetický písek děti milují! Originální Chytrý písek je jemný na dotek a skvěle se s ním modeluje. Rodiče jistě ocení, že nezanechává nepořádek a je antibakteriální. Také nikdy nevyschne a neztratí své vlastnosti. Výhodně zakoupíte na www.ChytryPisek.cz. Na hory za pár kaček? Omrkněte použité nebo nové lyže na Happysportu za parádní ceny.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Tipy na sjezdové i běžecké lyžování v Krkonoších

Podívejte se na skvělé tipy na lyžařské areály a běžkařské tratě, které můžete navštívit v Krkonoších.

14.1. 2019
Blíží se jarní prázdniny. Bude sníh nebo bláto?

Lyžařská sezóna je v plném proudu a přívaly nového sněhu neustávají! Ale vydrží sníh i na jarní prázdniny, na které se chystá vyrazit většina z nás?

11.1. 2019
Zahájení lyžařské sezóny 2018 / 2019 na Monínci

Skiareál Monínec opět jako první, stejně jako v loňském roce, umožní vstup lyžařské veřejnosti na zasněžený svah.

14.11. 2018

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Stupava

Buďme optimisté, pevně věřím, že již v prosinci se začne vyrábět technický sníh (možná i dřív), a že se opět bude normálně lyžovat jako dřív.


01.5. 2020
Praděd

•Tímto chceme poděkovat všem příznivcům Skiareálu Praděd za skvělou zimní sezónu. Teplé jarní počasí rozpouští sjezdovky a proto Skiareál Praděd je od zítřka...
29.4. 2020

Praděd

Bude se lyžovat i v týdnu od 27. 4. 2020? Jezdí nahorů BUS? Může se tam i autem?


22.4. 2020
Stupava

kdy budeme moc zase lyžovat vůbec v příští sezoně


20.4. 2020

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 40-70cm
Kouty nad Desnou
Nejvíce nového sněhu: 0cm
Kraličák
Nejlépe hodnocené středisko: 83%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.