Zima dala o sobě vědět

Publikováno: 14.10. 2009
Počet zobrazení: 2314
Zima na sebe nenechala dlouho čekat. Od včerejšího večera na horách hustě sněží, fouká silný, nárazový vítr a tvoří se sněhové ...

Zima na sebe nenechala dlouho čekat. Od včerejšího večera na horách hustě sněží, fouká silný, nárazový vítr a tvoří se sněhové jazyky. Silničáři museli již v průběhu noci vyjet do terénu. Udržují sjízdné hlavně hlavní tahy a výše položená místa, kde na silnici leží kolem 10-15 centimetrů nového sněhu.
Na hřebenech Krkonoš a Jeseníků připadlo 30, místy i 40 centrimetrů nového sněhu. Nejvýšší hora Moravy Praděd, hlásí -7 stupňů a 45ti centrimetrovou bílou peřinu. Až na děti, které utřely prach ze sáněk a šly za kopec sáňkovat, udělal sníh vrásky nejen řidičům. Z celé České republiky, ale i Slovenska, které sníh také zasypal, chodí celý den zprávy o dopravních nedodách. Podle nejnovějších zpráv má i nadále sněžit. Proto policie vyzývá řidiče, aby byli na silnicích opatrní a do výšších poloch nejezdili bez zimních pneumatik.
Aktuální snímky z horských středisek naleznete na našem webu v sekci střediska

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Kraličák

Pro aktuální info sledujte prosím https://zima.mujkralicak.cz/


17.12. 2020
Vysoká u Hav. Brodu

Budete dnes zasnezovat


16.12. 2020
Jablonné nad Orlicí

Prosím spustit je to promarněná příležitost je to nádherný areál


09.12. 2020
Tesák

Pokud máte dotaz na provozovatele areálu Tesák, prosím využijte přímo telefon či e-mail třediska. Děkujeme za pochopení, Ceske-sjezdovky.cz


07.12. 2020

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 100-140cm
Monínec
Nejvíce nového sněhu: 20cm
Biocel Zlatník
Nejlépe hodnocené středisko: 84%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.