Vyhřívané rukavice nejen na lyže

Publikováno: 24.11. 2022
Počet zobrazení: 501
Promrzlé prsty na rukou při lyžování, to je problém, který vám může pokazit a hlavně zkrátit den na lyžích. Naštěstí tento problém se studenými prsty má funkční řešení, kvalitní vyhřívané rukavice Therm-ic.

Znáte to možná sami, při chladných dnech začnou tuhnout prsty na rukou, pocit chladu postupně přechází až v nepříjemnou bolest. Prsty na rukou i na nohou jsou nejhůře prokrované části našeho těla, někdo na studené prsty trpí víc, někdo míň, ale když nám začne být zima, nejčastěji to začně právě na prstech.

Pokud nepomůže pro zahřátí ani sportovní aktivita, ani pořádně „tlusté“ rukavice, přicházejí na řadu vyhřívané rukavice. Rukavice a vyhřívané palčáky Therm-ic mají topné těleso umístěné kolem prstů a díky kvalitní baterii dokáží hodiny dodávat teplo tam, kde to nejvíce potřebujete.

Nové modely rukavic s vyhříváním Boost mají výkonnější topný element a tak dokáží rychle dodat výraznou dávku tepla promrzlým prstům. Jen je potřeba počítat s tím, že na nejvyšší vyhřívací stupeň bude výdrž baterie zkrácena.

 

 

Tenké vyhřívané rukavice nejen na lyže

Jsou sporty, kde jsou vhodné tenčí rukavice, ve kterých vám zůstane cit v rukou a prstech. Může to být například zimní cyklistika, horolezectví, skialp apod. Francouzský Therm-ic má i modely ve verzi Light, které využíval také Nepálec Nirmal Purdža při svém prvním zimním zdolání hory K2 v Himálaji bez použití kyslíku.

Rukavice Therm-ic Power Gloves Light + dobře padnou na ruku, neomezí její pohyb, mají silikonové pruhy na prstech i na dlaních, takže úchop řidítek nebo cepínu je skvělý. A když to situace vyžaduje, stačí zapnout vyhřívání, které dodá potřebné teplo promrzlým prstům.

 

 

Pokud trpíte i na prochladlé prsty na nohou, řešením jsou vyhřívané ponožky. Ponožky Therm-ic s názvem Fusion hřejí ze spodní i horní strany prstů na nohou a efektivně tak prohřívají prochladlé prsty.

 

Text: Petr Havelka, sponzorovaný článek

Foto: Therm-ic

 

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Top 10 důležitých věcí, které byste si měli vzít s sebou do letadla

Čeká vás cesta letadlem a vy stále váháte co byste si do něj určitě neměli zapomenout vzít? Připravili jsme si pro vás praktický seznam 10 věcí, které by vám na palubě...

11.1. 2023
Jak osvítit sjezdovku na večerní lyžování?

Lyžování a snowboard je v Česku stále oblíbenější. Každoročně jsou sjezdovky plné a svou oblibu si získalo i večerní lyžování. Dostatečně osvětlené sjezdovky nejen...

03.1. 2023
Jedete na lyže? Co s sebou rozhodně nezapomenout

Kdo nejezdí na lyže 20x za zimu, měl by si udělat seznam potřebných věcí. Určitě se to vyplatí, není toho totiž málo. Zvažujte také, kolik budete mít místa a co unesete.

22.12. 2022
V suchu a v teple na svah – jak dobře vysušit lyžařské boty?

Vyrazit ráno na svah v zavlhlých přezkáčích, to je chyba, kterou nechcete zažít, natož opakovat. Suchá lyžařská bota je totiž základ pěkného dne na horách. A když je...

20.12. 2022

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Frymburk

15% sleva na skipasy a vstup na bobovací kopec Naši kluci dělají maximum možného. Snaží se využít a přesunout každý dostupný kousek sněhu v našem parku, tak abychom...
07.1. 2023

Železná Ruda - Alpalouka, Slavoj

Prezentují, že je to nejlevnější lyžování na železnorudsku. Ale za ty prachy to vůbec nestojí a levné to určitě také není. prostě zlodějna a arogance ... to je jejich...
06.1. 2023

Polička

Dobrý den jezdíte dnes 6.1.23?


06.1. 2023
Lipno

Velmi špatná orginizace při nakupování skipasů, neustále něco kontrolují /věk dětí, průkazy studenta/ obsluha pomalá, neochotná. Rakouské středisko cca 25 km odtud to je...
28.12. 2022

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 70-110cm
Orlické Záhoří - Černá Voda
Nejvíce nového sněhu: 20cm
Třeštík – Celnica
Nejlépe hodnocené středisko: 85%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 69%
Kralický Sněžník
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.