Vyhřívané rukavice nejen na lyže

Publikováno: 24.11. 2022
Počet zobrazení: 109
Promrzlé prsty na rukou při lyžování, to je problém, který vám může pokazit a hlavně zkrátit den na lyžích. Naštěstí tento problém se studenými prsty má funkční řešení, kvalitní vyhřívané rukavice Therm-ic.

Znáte to možná sami, při chladných dnech začnou tuhnout prsty na rukou, pocit chladu postupně přechází až v nepříjemnou bolest. Prsty na rukou i na nohou jsou nejhůře prokrované části našeho těla, někdo na studené prsty trpí víc, někdo míň, ale když nám začne být zima, nejčastěji to začně právě na prstech.

Pokud nepomůže pro zahřátí ani sportovní aktivita, ani pořádně „tlusté“ rukavice, přicházejí na řadu vyhřívané rukavice. Rukavice a vyhřívané palčáky Therm-ic mají topné těleso umístěné kolem prstů a díky kvalitní baterii dokáží hodiny dodávat teplo tam, kde to nejvíce potřebujete.

Nové modely rukavic s vyhříváním Boost mají výkonnější topný element a tak dokáží rychle dodat výraznou dávku tepla promrzlým prstům. Jen je potřeba počítat s tím, že na nejvyšší vyhřívací stupeň bude výdrž baterie zkrácena.

 

 

Tenké vyhřívané rukavice nejen na lyže

Jsou sporty, kde jsou vhodné tenčí rukavice, ve kterých vám zůstane cit v rukou a prstech. Může to být například zimní cyklistika, horolezectví, skialp apod. Francouzský Therm-ic má i modely ve verzi Light, které využíval také Nepálec Nirmal Purdža při svém prvním zimním zdolání hory K2 v Himálaji bez použití kyslíku.

Rukavice Therm-ic Power Gloves Light + dobře padnou na ruku, neomezí její pohyb, mají silikonové pruhy na prstech i na dlaních, takže úchop řidítek nebo cepínu je skvělý. A když to situace vyžaduje, stačí zapnout vyhřívání, které dodá potřebné teplo promrzlým prstům.

 

 

Pokud trpíte i na prochladlé prsty na nohou, řešením jsou vyhřívané ponožky. Ponožky Therm-ic s názvem Fusion hřejí ze spodní i horní strany prstů na nohou a efektivně tak prohřívají prochladlé prsty.

 

Text: Petr Havelka, sponzorovaný článek

Foto: Therm-ic

 

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Vyhřívané rukavice nejen na lyže

Promrzlé prsty na rukou při lyžování, to je problém, který vám může pokazit a hlavně zkrátit den na lyžích. Naštěstí tento problém se studenými prsty má funkční...

24.11. 2022
Zimní bundy na hory i do města

Zima je období, které vyžaduje zvláštní péči o náš šatník. Měli bychom mít na paměti, že se musíme vhodně oblékat, abychom se chránili před chladem. Proto má smysl...

23.11. 2022
Pánské zimní bundy – vše, co potřebujete vědět, abyste si vybrali tu pravou na lyže

Každý lyžař dobře ví, že bez pořádné zimní bundy to na horách skutečně nejde. Kvalitní pánská zimní bunda dokáže požitek z lyžování několikanásobně umocnit a...

23.11. 2022
Dobře vybrané lyžařské boty by měly mít sportovní vložku do bot

Lyžařská bota vlastně ani není botou. Je to specifický sportovní nástroj, který je tuhý, vysoký a pevně svírá nohu tak, aby přes něj šlo efektivně ovládat lyže. Na chůzi...

13.9. 2022

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Ramzová

Dobrý den, zajímá mne, zda bude fungovat lanovka 29.10. a 31.10., máme na chatě Jiřího na Šeráku,konferenci Horské medicíny, kde bude asi 50 lidí, prosím odpověď zde či...
07.10. 2021

Zvičina

Tak to je super!


18.9. 2021
Zvičina

Dobrá zpráva! V JUTĚ už poptávají nádrže na vodu... Už se těším!!!!


27.8. 2021
Železná Ruda - Belveder

Myslím, že neplatí. Pro jistotu lze snadno ověřit na kontaktním telefonu nebo e-mailu.


11.8. 2021

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 50-70cm
Janské Lázně - Černá hora
Nejvíce nového sněhu: 15cm
Kořenov - Příchovice
Nejlépe hodnocené středisko: 84%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.