Golfové míčky Titleist PRO V1

Publikováno: 02.3. 2021
Počet zobrazení: 269
Titleist je respektovaná a vyhledávaná značka golfového vybavení. Patří stejnojmenné firmě, kterou v roce 1932 založil Phillip E. Young. Za dobu svého trvání ušla dlouhou cestu od výroby dřevěných holí a kožených míčků k produkci technologicky pokročilých golfových míčků Titleist. Golf je hra, pro níž je důležitá tradice. Avšak i v ní hraje důležitou roli technický pokrok. Maximální průměr a hmotnost golfových míčků určují pravidla. Společnost Titleist využívá prostor mezi těmito limity a vyrábí golfové míčky, které zatraktivňují hru, přičemž splňují jak požadavky předpisů, tak i očekávání hráčů. To je příklad golfových míčků Titleist PRO V1.

Míčky Titleist PRO V1

Golfové míčky Titleist PRO V1 jsou navržené tak, aby poskytovaly větší kontrolu rotace při krátké hře, pronikavější trajektorii a stabilnější let. A to vše při zachování měkkosti a ovladatelnosti míčku.

Mohli byste namítnout, že rotace a trajektorie letu závisí na hráči a jeho úderu. Do určité míry ano.

Už jste někdy třídili natvrdo uvařená a syrová vajíčka tak, že jste je uvedli do pohybu? Pokud ano, už jste si možná domysleli, jak mohou golfové míčky Titleist PRO V1 ovlivňovat rotaci, trajektorii a stabilitu letu.

Jakou konstrukci mají golfové míčky Titleist PRO V1?

Golfové míčky Titleist PRO V1 se od ostatních míčků na první pohled nijak neliší. Mají tři vrstvy, z nichž dvě jsou měkké.

Nejměkčí, vnější vrstva z uretanu nabízí úžasnou kontrolu při krátké hře. Střední vrstva je vyrobena z téměř stejně měkkého ionomeru. Zlepšuje přenos energie z hlavy hole do jádra míčku a zvyšuje jeho počáteční rychlost. Třetí vrstvou nebo částí je jádro s velkou kompresí, které zajišťuje, že golfové míčky Titleist PRO V1 dosahují rekordně dlouhého letu.

Čím se od sebe liší golfové míčky Titleist PRO V1 a Titleist ProV1x?

Golfové míčky Titleist: https://golfchampion.cz/kategorie/golfove-micky/titleist/ mají více hlubších dimplů než model ProV1x. Proto se vyznačují větším spinem a nižší trajektorií letu.

Komu jsou golfové míčky Titleist PRO V1 určeny?

Čím více je skladba míčku jednodušší, tím častěji po něm sáhnou méně zkušení golfisté. Golfové míčky Titleist jsou určeny pokročilým hráčům. Takoví hráč dokáží modelovat let míčku a jeho rotaci, a proto potřebují vybavení, které splní jejich očekávání.

Golfové míčky Titleist PRO V1 oceňují profesionální golfisté s extrémně nízkým hendikepem. Hráčům na nižších úrovních může jejich užívání pomoci se zlepšením výsledků.

Popis od výrobce objasňuje, proč stojí za to věnovat těmto golfovým míčkům pozornost. Určitě zaujme milovníky technických údajů. Z informací, které uvádí výrobce, se můžeme dozvědět, že snížením tloušťky vnější vrstvy o 17 % došlo k nárůstu rychlosti při současném zachování rotace a kontroly nad míčkem.

Abyste vyzkoušeli vše, co vám golfové míčky Titleist PRO V1 mohou nabídnou, musíte pod prsty nahmatat jejich povrch, uslyšet, jaký zvuk vydávají při úderu a během letu, na vlastní oči spatřit, na jakou vzdálenost a po jaké dráze dokáží letět.

Golfchampion.cz

 

Sponzorovaný článek

Titleis Tour Speed

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Jak roztáhnou sportovní boty?

Při koupi obuvi se nám může stát, že po pár dnech nošení zjistíme, že jsme nezvolili správnou velikost. Jak je to možné? Důvodů může být více. Nejčastější chybou je...

30.8. 2021
Oblečte se s námi na hory!

Jste milovníky dobrodružných výprav a turistiky? Že ano? Tak to jste jistě zažili situaci, kdy jste se nemohli rozhodnout, jak se na túru vhodně obléci. Abychom vám výběr...

30.6. 2021
Přechod Jeseníků

Máte rádi dlouhé výlety či vícedenní túry? Výborně! Připravili jsme pro vás několikadenní putování po jesenických horách. Jesenický hřeben jsme záměrně rozdělili na...

29.6. 2021
Beskydské vrcholy s dětmi

Stali jste se rodiči a rozhodně nemáte v plánu vzdávat se horské turistiky? Výborně! Rodičovstvím toulky po horách zdaleka nekončí. Zvláště po těch českých. Některá...

29.6. 2021

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Zvičina

Dobrá zpráva! V JUTĚ už poptávají nádrže na vodu... Už se těším!!!!


27.8. 2021
Železná Ruda - Belveder

Myslím, že neplatí. Pro jistotu lze snadno ověřit na kontaktním telefonu nebo e-mailu.


11.8. 2021
Zvičina

Už ten areál nejspíš někdo koupil, a nejspíš mu povolí i zasněžování, takže možná se lyžování na Zvičině někdy dočkáme :)


13.5. 2021
Lysá hora

Lidí je na sjezdovkách plno i bez lyžařů, záminka ochrany přírody k likvidaci lyžování na Lysé hoře je proto více než podlá. Vládnou nám eko-teroristi a my jsme jen...
03.5. 2021

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 60-70cm
Hlubočky
Nejvíce nového sněhu: 20cm
Biocel Zlatník
Nejlépe hodnocené středisko: 84%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.