Golfové míčky Titleist PRO V1

Publikováno: 02.3. 2021
Počet zobrazení: 408
Titleist je respektovaná a vyhledávaná značka golfového vybavení. Patří stejnojmenné firmě, kterou v roce 1932 založil Phillip E. Young. Za dobu svého trvání ušla dlouhou cestu od výroby dřevěných holí a kožených míčků k produkci technologicky pokročilých golfových míčků Titleist. Golf je hra, pro níž je důležitá tradice. Avšak i v ní hraje důležitou roli technický pokrok. Maximální průměr a hmotnost golfových míčků určují pravidla. Společnost Titleist využívá prostor mezi těmito limity a vyrábí golfové míčky, které zatraktivňují hru, přičemž splňují jak požadavky předpisů, tak i očekávání hráčů. To je příklad golfových míčků Titleist PRO V1.

Míčky Titleist PRO V1

Golfové míčky Titleist PRO V1 jsou navržené tak, aby poskytovaly větší kontrolu rotace při krátké hře, pronikavější trajektorii a stabilnější let. A to vše při zachování měkkosti a ovladatelnosti míčku.

Mohli byste namítnout, že rotace a trajektorie letu závisí na hráči a jeho úderu. Do určité míry ano.

Už jste někdy třídili natvrdo uvařená a syrová vajíčka tak, že jste je uvedli do pohybu? Pokud ano, už jste si možná domysleli, jak mohou golfové míčky Titleist PRO V1 ovlivňovat rotaci, trajektorii a stabilitu letu.

Jakou konstrukci mají golfové míčky Titleist PRO V1?

Golfové míčky Titleist PRO V1 se od ostatních míčků na první pohled nijak neliší. Mají tři vrstvy, z nichž dvě jsou měkké.

Nejměkčí, vnější vrstva z uretanu nabízí úžasnou kontrolu při krátké hře. Střední vrstva je vyrobena z téměř stejně měkkého ionomeru. Zlepšuje přenos energie z hlavy hole do jádra míčku a zvyšuje jeho počáteční rychlost. Třetí vrstvou nebo částí je jádro s velkou kompresí, které zajišťuje, že golfové míčky Titleist PRO V1 dosahují rekordně dlouhého letu.

Čím se od sebe liší golfové míčky Titleist PRO V1 a Titleist ProV1x?

Golfové míčky Titleist: https://golfchampion.cz/kategorie/golfove-micky/titleist/ mají více hlubších dimplů než model ProV1x. Proto se vyznačují větším spinem a nižší trajektorií letu.

Komu jsou golfové míčky Titleist PRO V1 určeny?

Čím více je skladba míčku jednodušší, tím častěji po něm sáhnou méně zkušení golfisté. Golfové míčky Titleist jsou určeny pokročilým hráčům. Takoví hráč dokáží modelovat let míčku a jeho rotaci, a proto potřebují vybavení, které splní jejich očekávání.

Golfové míčky Titleist PRO V1 oceňují profesionální golfisté s extrémně nízkým hendikepem. Hráčům na nižších úrovních může jejich užívání pomoci se zlepšením výsledků.

Popis od výrobce objasňuje, proč stojí za to věnovat těmto golfovým míčkům pozornost. Určitě zaujme milovníky technických údajů. Z informací, které uvádí výrobce, se můžeme dozvědět, že snížením tloušťky vnější vrstvy o 17 % došlo k nárůstu rychlosti při současném zachování rotace a kontroly nad míčkem.

Abyste vyzkoušeli vše, co vám golfové míčky Titleist PRO V1 mohou nabídnou, musíte pod prsty nahmatat jejich povrch, uslyšet, jaký zvuk vydávají při úderu a během letu, na vlastní oči spatřit, na jakou vzdálenost a po jaké dráze dokáží letět.

Golfchampion.cz

 

Sponzorovaný článek

Titleis Tour Speed

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Na co nezapomenout, když se balíte na hory?

Jestli nějaká dovolená vyžaduje důkladnou přípravu, je to určitě ta na horách. Počasí zde může být nevyzpytatelné a určitě nechcete, aby vás zaskočilo. Není to totiž...

26.3. 2022
Lyže, nebo snowboard? Co je pro začátečníka vhodnější?

Sjezdovky jsou připraveny, většina vleků v provozu a zimní sezóna v plném proudu. Jen vy se stále nemůžete rozhodnout, zda jsou pro vás jakožto začátečníka vhodnější...

12.3. 2022
Jak vybrat správné lyže pro začátečníky?

Chystáte se letos poprvé na svah? Výběr těch správných lyží je základ a kupovat první, na které vám padne zrak, není nejlepší nápad. Typů lyží je hodně. Podívejte se,...

12.3. 2022
Autem do hor? Jedině se spolehlivým povinným ručením

Letošní sezóna slibuje skutečně přepychovou sněhovou nadílku a na hory letos plánuje zajet spousta návštěvníků. Většina z nás se sem hodlá přesunout svým vozidlem. Jak...

09.12. 2021

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Ramzová

Dobrý den, zajímá mne, zda bude fungovat lanovka 29.10. a 31.10., máme na chatě Jiřího na Šeráku,konferenci Horské medicíny, kde bude asi 50 lidí, prosím odpověď zde či...
07.10. 2021

Zvičina

Tak to je super!


18.9. 2021
Zvičina

Dobrá zpráva! V JUTĚ už poptávají nádrže na vodu... Už se těším!!!!


27.8. 2021
Železná Ruda - Belveder

Myslím, že neplatí. Pro jistotu lze snadno ověřit na kontaktním telefonu nebo e-mailu.


11.8. 2021

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce nového sněhu: 0cm
Kraličák
Nejlépe hodnocené středisko: 84%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.