Ubytování na Klínovci

Publikováno: 06.12. 2012
Počet zobrazení: 3052
Přemýšlíte, kam vyrazit na lyžovačku? Mrkněte na naše tipy na ubytování. Tentokrát se podíváme na Klínovec a jeho možnosti.

Pokud na lyže jezdíte psím spřežením a bivakujete na sněhu, tak tento článek ani nemusíte číst. Tentokrát se zaměříme na ty rozmazlenější jedince, kteří bez teplé sprchy a večerního vysedávání na baru nedají ani ránu. Pokud právě vy patříte mezi ty, kdo rozhazují peníze jakoby nic, a trávení dovolené mezi smetánkou ve Špindlu, pak je to článek právě pro vás. Klínovec je velké lyžařské středisko se skoro lázeňskou atmosférou, ale není tak profláknuté jako areály v Krkonoších.

Docela dobrou volbou je Hotel Nástup v Loučné pod Klínovcem. Tento čtyřhvězdičkový hotýlek má jen jednu vadu, a tou je praštěné jméno, jak vystřižené z filmu o Andělovi na horách. Ale i když jste sem nepřijeli na rekreační poukázku z Kolbenky, tak pro vás právě tento hotel bude jedním z nejlepších, jaké v okolí Klínovce najdete.

Původně ubytovna pro horníky, dnes nabízí i apartmá, suity a pro samotáře jednolůžkové pokojíky. Nabídka služeb je vyčerpávající, kromě obvyklého prolévání hrdla v restauraci si můžete dopřát i trochu wellnessu. Bazén, masáže i sauna a různé moderní terapie máte na dosah ruky. Některé paničky se prý ani nedostanou na lyže a tráví čas jenom v hotelu. Nekupte to za pár tisíc pro jednoho na noc.

Vzhledem k blízkosti jáchymovských lázní tu o hotel zakopnete na každém kroku. Pokračujme v duchu budovatelských názvů do Hotelu Panorama. Zde si můžete dopřát i terapii mrazem, kdybyste toho z lyžování neměli dost.

Pro šetřílky jsme zkusili najít něco levnějšího. Sporthotel Rudolf, kde si podobný luxus můžete dopřát za menší peníz. Zejména bazén nabízí skvělý retro dojem jako za starých časů.

Apartmány v Jáchymově se zase hodí těm, kdo si nepřeje být rušen pokojskou a podobnými živly. Přiznejme si, že ne každý je zvyklý mít doma služebnictvo. Ano i takoví jedinci mezi námi jsou! Ve zbrusu nových bytech se můžete ubytovat s celou famílií a mít od každého pokoj. Kromě toho, víc místností oceníte třeba, když se část rodiny rozhodne trucovat.

 

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Jak roztáhnou sportovní boty?

Při koupi obuvi se nám může stát, že po pár dnech nošení zjistíme, že jsme nezvolili správnou velikost. Jak je to možné? Důvodů může být více. Nejčastější chybou je...

30.8. 2021
Oblečte se s námi na hory!

Jste milovníky dobrodružných výprav a turistiky? Že ano? Tak to jste jistě zažili situaci, kdy jste se nemohli rozhodnout, jak se na túru vhodně obléci. Abychom vám výběr...

30.6. 2021
Přechod Jeseníků

Máte rádi dlouhé výlety či vícedenní túry? Výborně! Připravili jsme pro vás několikadenní putování po jesenických horách. Jesenický hřeben jsme záměrně rozdělili na...

29.6. 2021
Beskydské vrcholy s dětmi

Stali jste se rodiči a rozhodně nemáte v plánu vzdávat se horské turistiky? Výborně! Rodičovstvím toulky po horách zdaleka nekončí. Zvláště po těch českých. Některá...

29.6. 2021

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Ramzová

Dobrý den, zajímá mne, zda bude fungovat lanovka 29.10. a 31.10., máme na chatě Jiřího na Šeráku,konferenci Horské medicíny, kde bude asi 50 lidí, prosím odpověď zde či...
07.10. 2021

Zvičina

Tak to je super!


18.9. 2021
Zvičina

Dobrá zpráva! V JUTĚ už poptávají nádrže na vodu... Už se těším!!!!


27.8. 2021
Železná Ruda - Belveder

Myslím, že neplatí. Pro jistotu lze snadno ověřit na kontaktním telefonu nebo e-mailu.


11.8. 2021

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 40-60cm
Monínec
Nejvíce nového sněhu: 35cm
Klínovec
Nejlépe hodnocené středisko: 84%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.