Chumelí se chumelí

Publikováno: 14.1. 2012
Počet zobrazení: 6356
Sníh a nízké teploty dorazily i do nížin. Na většině území sněží a fouká nárazový vítr. Hory hlásí kalamitu.

Sníh a nízké teploty dorazily i do nížin. Na většině území sněží a fouká nárazový vítr. Hory hlásí kalamitu. Ochlazení je způsobeno prouděním studeného vzduchu od sevezápadu, které přineslo výrazné ochlazení, silný vítr a vydatné sněžení. Tato situace by měla přetrvávat i během následujícího týdne, kdy se teploty budou pohybovat kolem nuly a přes noc klesnou k -4 stupňům Celsia. V druhé polovině příštího týdne mohou teploty na horách klesnou až k -15 stupňům Celsia. Nízké teploty těší majitele horských středisek, kde se drží čerstvý prašan z minulého týdne, ale i níže položené areály, kde nenapadlo tolik přírodního sněhu a jsou odkázaní na umělé zasněžování. Lze tedy předpokládat, že v následujícím týdnu se rozjedou další, níže položené ski areály.

Share on Facebook

INZERCE

Hledáte hračku, která zabaví Vaše dítě na dlouhé hodiny? Kinetický písek děti milují! Originální Chytrý písek je jemný na dotek a skvěle se s ním modeluje. Rodiče jistě ocení, že nezanechává nepořádek a je antibakteriální. Také nikdy nevyschne a neztratí své vlastnosti. Výhodně zakoupíte na www.ChytryPisek.cz. Na hory za pár kaček? Omrkněte použité nebo nové lyže na Happysportu za parádní ceny.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Tipy na sjezdové i běžecké lyžování v Krkonoších

Podívejte se na skvělé tipy na lyžařské areály a běžkařské tratě, které můžete navštívit v Krkonoších.

14.1. 2019
Blíží se jarní prázdniny. Bude sníh nebo bláto?

Lyžařská sezóna je v plném proudu a přívaly nového sněhu neustávají! Ale vydrží sníh i na jarní prázdniny, na které se chystá vyrazit většina z nás?

11.1. 2019
Zahájení lyžařské sezóny 2018 / 2019 na Monínci

Skiareál Monínec opět jako první, stejně jako v loňském roce, umožní vstup lyžařské veřejnosti na zasněžený svah.

14.11. 2018

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Stupava

Buďme optimisté, pevně věřím, že již v prosinci se začne vyrábět technický sníh (možná i dřív), a že se opět bude normálně lyžovat jako dřív.


01.5. 2020
Praděd

•Tímto chceme poděkovat všem příznivcům Skiareálu Praděd za skvělou zimní sezónu. Teplé jarní počasí rozpouští sjezdovky a proto Skiareál Praděd je od zítřka...
29.4. 2020

Praděd

Bude se lyžovat i v týdnu od 27. 4. 2020? Jezdí nahorů BUS? Může se tam i autem?


22.4. 2020
Stupava

kdy budeme moc zase lyžovat vůbec v příští sezoně


20.4. 2020

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 40-70cm
Kouty nad Desnou
Nejvíce nového sněhu: 0cm
Kraličák
Nejlépe hodnocené středisko: 83%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.