Předpověď počasí na Silvestra

Publikováno: 30.12. 2010
Počet zobrazení: 3817
Přečtěte si jaké počasí bude na Silvestra a Nový rok panovat ve vašem kraji. Máme jedny z nejaktuálnějších informací!

Přečtěte si jaké počasí bude na Silvestra a Nový rok panovat ve vašem kraji. Máme jedny z nejaktuálnějších informací!

Během dnešního dne silné mrazy trochu poleví. Zatímco dnes se nejvyšší teploty pohybují okolo -10 až -6 stupni Celsia, zítra by měla rtuť teploměru vystoupat k -4 až 0. Během noci bude postupovat oblast vysokého tlaku vzduchu ze střední Evropy k jihu. Zpočátku bude polojasno, postupně od severu zataženo s drobným sněžením. Vítr bude během noci a zítřejšího dne mírný, kolem 3-5 m/s. Teploty pod bodem mrazu by měly vydržet i během příštího týdne, ovšem ke konci se mírně oteplí a teplota se bude pohybovat kolem nuly.


Karlovarský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku jasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -15 až -12 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Oblačno se slabým sněžením. Vítr mírný, 2-5 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno se slabým sněžením, v nížinách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 a +1 stupněm Celsia.


Plzeňský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku jasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -15 až -12 stupňů Celsia. Povane slabý jihozápadní vítr 1-4 m/s.

Počasí během dne: Oblačno se slabým sněžením, místy s mrznoucím deštěm. Vítr mírný, 2-5 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno se slabým sněžením, v nížinách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 a +1 stupněm Celsia.


Ústecký kraj (31.12-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo s nízkou oblačností, na horách skoro jasno, k ránu místy sněžení. Ranní teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo, občas sněžení, které bude později místy přecházet v mrznoucí déšť. Denní teploty -4 až 0. Na horách bude vát čerstvý vítr s rychlostí 11 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území se sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +2 stupni Celsia.


Středočeský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku polojasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia. Povane slabý jihozápadní vítr 2-5 m/s.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, ojediněle, v severní polovině místy slabé sněžení nebo srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území se sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +2 stupni Celsia.


Praha (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku polojasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia. Povane slabý jihozápadní vítr 2-5 m/s.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, ojediněle slabé sněžení nebo srážky mrznoucí. Vítr mírný jihozápadní, postupně západní.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na většině území s občastným sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +2 stupni Celsia.


Jihočeský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku polojasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia, při vyjasnění až -18.. Povane slabý proměnlivý vítr 3 m/s.

Počasí během dne: Většinou oblačno, ve druhé polovině dne ojediněle slabé sněžení nebo i mrznoucí srážky. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území s občastným sněžením, ojediněle i srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +2 stupni Celsia.


Liberecký kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Bude zataženo s nízkou oblačností, na horách skoro jasno, ovšem během noci bude oblačnosti přibývat a k ránu se může objevit slabé sněžení. Ranní teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo, občas sněžení, které bude později místy přecházet v mrznoucí déšť. Denní teplota se bude pohyvovat od -3 do +1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území s občastným sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +2 stupni Celsia.


Královohradecký kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, postupně od severu zataženo a k ránu na severu území místy slabé sněžení. Nejnižší noční teploty -11 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, na severu území místy, jinde jen ojediněle slabé sněžení. Ojediněle i mrznoucí srážky. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, místy s občastným sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +1 stupni Celsia.


Pardubický kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku zataženo až oblačno, postupně od S oblačno. Nejnižší noční teploty -11 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno. Ojediněle slabé sněžení nebo i mrznoucí srážky. Denní teploty -3 až 0. Povane mírný jihozápadní až západní vítr 2-5 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, během dne od severu místy občasné sněžení. V nížinách místy déšť se sněhem, ojediněle mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +2 stupni Celsia.


Vysočina (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, zpočátku až polojasno. Nejnižší noční teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, na severu území místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Na Třebíčsku ojediněle srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, ojediněle s občasným sněžením. Později sněžení na většině území. Denní teploty se budou pohybovat mezi -3 až 0 stupni Celsia.


Olomoucký kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Polojasno, od severu postupně oblačno až zataženo. Místy nízká inverzní oblačnost, ojediněle slabé sněžení. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, místy občastné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do -1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, zpočátku místy přechodně i polojasno, místy občasné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat mezi -3 až +1 stupněm Celsia.


Jihomoravský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, zpočátku většinou polojasno. Nejnižší noční teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, na severu místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Na jihu ojediněle i srážky smíšené nebo mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do +2 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Zpočátku polojasno, zejména na jihu kraje, jinak oblačno až zataženo, ojediněle s občasným sněžením. Později většinou zataženo se sněžením, v nížinách místy déšť se sněhem, ojediněle srážky mrznoucí.. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +3 stupni Celsia.


Moravskoslezský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Polojasno, od severu postupně oblačno až zataženo. Místy nízká inverzní oblačnost. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, místy občastné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do -1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, zpočátku místy přechodně i polojasno, místy občasné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat mezi -3 až +1 stupněm Celsia.


Zlínský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, zpočátku místy polojasno. Nejnižší noční teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, místy slabé sněžení, spíše na severu kraje. Ojediněle mrznoucí mlhy. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do -1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Zpočátku místy oblačno až polojasno, místy zataženo, ojediněle s občasným sněžením. Později většinou zataženo se sněžením, jen ojediněle déšť se sněhem, nebo srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +1 stupněm Celsia.

 

Share on Facebook

INZERCE

Hledáte hračku, která zabaví Vaše dítě na dlouhé hodiny? Kinetický písek děti milují! Originální Chytrý písek je jemný na dotek a skvěle se s ním modeluje. Rodiče jistě ocení, že nezanechává nepořádek a je antibakteriální. Také nikdy nevyschne a neztratí své vlastnosti. Výhodně zakoupíte na www.ChytryPisek.cz. Na hory za pár kaček? Omrkněte použité nebo nové lyže na Happysportu za parádní ceny.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Tipy na sjezdové i běžecké lyžování v Krkonoších

Podívejte se na skvělé tipy na lyžařské areály a běžkařské tratě, které můžete navštívit v Krkonoších.

14.1. 2019
Blíží se jarní prázdniny. Bude sníh nebo bláto?

Lyžařská sezóna je v plném proudu a přívaly nového sněhu neustávají! Ale vydrží sníh i na jarní prázdniny, na které se chystá vyrazit většina z nás?

11.1. 2019
Zahájení lyžařské sezóny 2018 / 2019 na Monínci

Skiareál Monínec opět jako první, stejně jako v loňském roce, umožní vstup lyžařské veřejnosti na zasněžený svah.

14.11. 2018

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Stupava

Buďme optimisté, pevně věřím, že již v prosinci se začne vyrábět technický sníh (možná i dřív), a že se opět bude normálně lyžovat jako dřív.


01.5. 2020
Praděd

•Tímto chceme poděkovat všem příznivcům Skiareálu Praděd za skvělou zimní sezónu. Teplé jarní počasí rozpouští sjezdovky a proto Skiareál Praděd je od zítřka...
29.4. 2020

Praděd

Bude se lyžovat i v týdnu od 27. 4. 2020? Jezdí nahorů BUS? Může se tam i autem?


22.4. 2020
Stupava

kdy budeme moc zase lyžovat vůbec v příští sezoně


20.4. 2020

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 40-70cm
Kouty nad Desnou
Nejvíce nového sněhu: 0cm
Kraličák
Nejlépe hodnocené středisko: 83%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.