Předpověď počasí na Silvestra

Publikováno: 30.12. 2010
Počet zobrazení: 4015
Přečtěte si jaké počasí bude na Silvestra a Nový rok panovat ve vašem kraji. Máme jedny z nejaktuálnějších informací!

Přečtěte si jaké počasí bude na Silvestra a Nový rok panovat ve vašem kraji. Máme jedny z nejaktuálnějších informací!

Během dnešního dne silné mrazy trochu poleví. Zatímco dnes se nejvyšší teploty pohybují okolo -10 až -6 stupni Celsia, zítra by měla rtuť teploměru vystoupat k -4 až 0. Během noci bude postupovat oblast vysokého tlaku vzduchu ze střední Evropy k jihu. Zpočátku bude polojasno, postupně od severu zataženo s drobným sněžením. Vítr bude během noci a zítřejšího dne mírný, kolem 3-5 m/s. Teploty pod bodem mrazu by měly vydržet i během příštího týdne, ovšem ke konci se mírně oteplí a teplota se bude pohybovat kolem nuly.


Karlovarský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku jasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -15 až -12 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Oblačno se slabým sněžením. Vítr mírný, 2-5 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno se slabým sněžením, v nížinách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 a +1 stupněm Celsia.


Plzeňský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku jasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -15 až -12 stupňů Celsia. Povane slabý jihozápadní vítr 1-4 m/s.

Počasí během dne: Oblačno se slabým sněžením, místy s mrznoucím deštěm. Vítr mírný, 2-5 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno se slabým sněžením, v nížinách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 a +1 stupněm Celsia.


Ústecký kraj (31.12-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo s nízkou oblačností, na horách skoro jasno, k ránu místy sněžení. Ranní teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo, občas sněžení, které bude později místy přecházet v mrznoucí déšť. Denní teploty -4 až 0. Na horách bude vát čerstvý vítr s rychlostí 11 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území se sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +2 stupni Celsia.


Středočeský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku polojasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia. Povane slabý jihozápadní vítr 2-5 m/s.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, ojediněle, v severní polovině místy slabé sněžení nebo srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území se sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +2 stupni Celsia.


Praha (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku polojasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia. Povane slabý jihozápadní vítr 2-5 m/s.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, ojediněle slabé sněžení nebo srážky mrznoucí. Vítr mírný jihozápadní, postupně západní.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na většině území s občastným sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +2 stupni Celsia.


Jihočeský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku polojasno, postupně oblačnosti bude přibývat. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia, při vyjasnění až -18.. Povane slabý proměnlivý vítr 3 m/s.

Počasí během dne: Většinou oblačno, ve druhé polovině dne ojediněle slabé sněžení nebo i mrznoucí srážky. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území s občastným sněžením, ojediněle i srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +2 stupni Celsia.


Liberecký kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Bude zataženo s nízkou oblačností, na horách skoro jasno, ovšem během noci bude oblačnosti přibývat a k ránu se může objevit slabé sněžení. Ranní teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo, občas sněžení, které bude později místy přecházet v mrznoucí déšť. Denní teplota se bude pohyvovat od -3 do +1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, na vetšině území s občastným sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +2 stupni Celsia.


Královohradecký kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, postupně od severu zataženo a k ránu na severu území místy slabé sněžení. Nejnižší noční teploty -11 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, na severu území místy, jinde jen ojediněle slabé sněžení. Ojediněle i mrznoucí srážky. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno, místy s občastným sněžením, v nižších polohách déšť se sněhem. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +1 stupni Celsia.


Pardubický kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Během noci z čtvrtka na pátek bude zpočátku zataženo až oblačno, postupně od S oblačno. Nejnižší noční teploty -11 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno. Ojediněle slabé sněžení nebo i mrznoucí srážky. Denní teploty -3 až 0. Povane mírný jihozápadní až západní vítr 2-5 m/s.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, během dne od severu místy občasné sněžení. V nížinách místy déšť se sněhem, ojediněle mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +2 stupni Celsia.


Vysočina (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, zpočátku až polojasno. Nejnižší noční teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, na severu území místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Na Třebíčsku ojediněle srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do 0 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, ojediněle s občasným sněžením. Později sněžení na většině území. Denní teploty se budou pohybovat mezi -3 až 0 stupni Celsia.


Olomoucký kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Polojasno, od severu postupně oblačno až zataženo. Místy nízká inverzní oblačnost, ojediněle slabé sněžení. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, místy občastné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do -1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, zpočátku místy přechodně i polojasno, místy občasné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat mezi -3 až +1 stupněm Celsia.


Jihomoravský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, zpočátku většinou polojasno. Nejnižší noční teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, na severu místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Na jihu ojediněle i srážky smíšené nebo mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat od -3 do +2 stupňů Celsia.

Počasí na Nový rok: Zpočátku polojasno, zejména na jihu kraje, jinak oblačno až zataženo, ojediněle s občasným sněžením. Později většinou zataženo se sněžením, v nížinách místy déšť se sněhem, ojediněle srážky mrznoucí.. Denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až +3 stupni Celsia.


Moravskoslezský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Polojasno, od severu postupně oblačno až zataženo. Místy nízká inverzní oblačnost. Nejnižší noční teploty -12 až -9 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, místy občastné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do -1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Oblačno až zataženo, zpočátku místy přechodně i polojasno, místy občasné sněžení. Denní teploty se budou pohybovat mezi -3 až +1 stupněm Celsia.


Zlínský kraj (31.12.-1.1.)

Počasí během noci: Zataženo až oblačno, zpočátku místy polojasno. Nejnižší noční teploty -12 až -8 stupňů Celsia.

Počasí během dne: Zataženo až oblačno, místy slabé sněžení, spíše na severu kraje. Ojediněle mrznoucí mlhy. Denní teploty se budou pohybovat od -4 do -1 stupně Celsia.

Počasí na Nový rok: Zpočátku místy oblačno až polojasno, místy zataženo, ojediněle s občasným sněžením. Později většinou zataženo se sněžením, jen ojediněle déšť se sněhem, nebo srážky mrznoucí. Denní teploty se budou pohybovat mezi -2 až +1 stupněm Celsia.

 

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Jak roztáhnou sportovní boty?

Při koupi obuvi se nám může stát, že po pár dnech nošení zjistíme, že jsme nezvolili správnou velikost. Jak je to možné? Důvodů může být více. Nejčastější chybou je...

30.8. 2021
Oblečte se s námi na hory!

Jste milovníky dobrodružných výprav a turistiky? Že ano? Tak to jste jistě zažili situaci, kdy jste se nemohli rozhodnout, jak se na túru vhodně obléci. Abychom vám výběr...

30.6. 2021
Přechod Jeseníků

Máte rádi dlouhé výlety či vícedenní túry? Výborně! Připravili jsme pro vás několikadenní putování po jesenických horách. Jesenický hřeben jsme záměrně rozdělili na...

29.6. 2021
Beskydské vrcholy s dětmi

Stali jste se rodiči a rozhodně nemáte v plánu vzdávat se horské turistiky? Výborně! Rodičovstvím toulky po horách zdaleka nekončí. Zvláště po těch českých. Některá...

29.6. 2021

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Ramzová

Dobrý den, zajímá mne, zda bude fungovat lanovka 29.10. a 31.10., máme na chatě Jiřího na Šeráku,konferenci Horské medicíny, kde bude asi 50 lidí, prosím odpověď zde či...
07.10. 2021

Zvičina

Tak to je super!


18.9. 2021
Zvičina

Dobrá zpráva! V JUTĚ už poptávají nádrže na vodu... Už se těším!!!!


27.8. 2021
Železná Ruda - Belveder

Myslím, že neplatí. Pro jistotu lze snadno ověřit na kontaktním telefonu nebo e-mailu.


11.8. 2021

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 40-60cm
Monínec
Nejvíce nového sněhu: 20cm
Miroslav - Lipová Lázně
Nejlépe hodnocené středisko: 84%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.