Lyžaři, radujte se! Řidiči, raději nevyjíždějte!

Publikováno: 27.11. 2010
Počet zobrazení: 2354
Během nedělního večera a pondělí, by přes Českou republiku měla přejít sněhová vánice, která může způsobit kalamitu.

Nedělní noc přinese od jihovýchodu husté sněžení, které postupně během noci a pondělí přejde přes celou Českou republiku. Nejvydatnější sněžení by mělo být v Beskydech a Jeseníkách, kde může napadnout až 50 cm nové sněhové pokrývky. Nížiny a zbytek českých pohoří se můžou těšit na 20-30ti centimetrovou nadílku nového prašanu. 

Takový  příval sněhu může způsobit kalamitu, varují meteorologové, kteří vyhlásili od nedělního večera do pondělí varování. Pokud nemusíte, tak ani nevyjíždějte! Ti, kteří se musí vydat na cestu, by neměli podcenit situaci a vzít si sebou sněhové řetězy, lopatku a nějaké pití, kdyby náhodou zapadli. 

Během následujícího týdne se desítky ski areálů chystají zahájit novou lyžařskou sezonu.  O stavu sněhové pokrývky a zprovoznění středisek Vás budeme jako první informovat!

Share on Facebook

INZERCE

Na lyžařském webu SNOW.cz najdete aktuální informace z lyžařských středisek, předpověď počasí na horách, stav sněhu, aktuální reporty… Nechybí přehled všech sjezdových lyží na trhu, testy lyží, bazar lyží. Portál BEZKY.net je zaměřen na běžky a běžecké lyžování, servis běžek, trénink na kolečkových lyžích… Pokud chcete lyžovat levněji, navštivte Skipasomat.cz s nabídkou levných skipasů, zlevněných servisů lyží.

HODNOCENÍ AREÁLŮ

Kraličák

Pro aktuální info sledujte prosím https://zima.mujkralicak.cz/


17.12. 2020
Vysoká u Hav. Brodu

Budete dnes zasnezovat


16.12. 2020
Jablonné nad Orlicí

Prosím spustit je to promarněná příležitost je to nádherný areál


09.12. 2020
Tesák

Pokud máte dotaz na provozovatele areálu Tesák, prosím využijte přímo telefon či e-mail třediska. Děkujeme za pochopení, Ceske-sjezdovky.cz


07.12. 2020

10 NEJ Z AREÁLŮ

Nejnižší teplota: -9.4°C
Ramzová
Nejvíce sněhu: 100-140cm
Monínec
Nejvíce nového sněhu: 20cm
Klínovec
Nejlépe hodnocené středisko: 84%
Hodonín u Kunštátu
Nejlépe hodnocené pohoří: 68%
Krkonoše
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.